+90 312 442 95 17-18

İstanbul Ataşehir Resmi Kurum Binası ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi

  • Anasayfa
  • Projeler
  • İstanbul Ataşehir Resmi Kurum Binası ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi

Proje Detayı

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım ortaklığı A.Ş. yatırım programında yeralan İstanbul Ataşehir Resmi Kurum Binası ile Altyapı ve Çevre Düzenleme İnşaatları işi yapımına ilişkin ihale 10.04.2013 tarihinde yapıldı. İhaleyi kazanan firmamız, 06.05.2013 tarihinde sözleşmeyi imzalayarak 10.05.2013 tarihinde yer teslimini almıştır. İşin süresi 365 gündür.

Resmi kurum binaları A Blok ve B Blok, giriş güvenlik binaları inşaatı, altyapı (inşaat, mekanik, elektrik, ada dışı yol peyzaj), çevre düzenlenmesi, trafo ve paratoner tesisatı işleri, temel üstü ruhsatlarının alınması, kat irtifakının kurulması, iskan raporlarının alınması, yapı kullanma izin belgesi, kay mülkiyetinin kurulması şeklinde yapılacaktır.

A Blok toplam yapı ruhsat alanı 23.983 m2, B Blok toplam yapı ruhsat alanı 25.788 m2 olmak üzere toplam 49.771 m2 inşaat alanı olacaktır. Binalar tek temel üzerine 2 ayrı blok şeklinde, A Blok 4 bodrum kat, zemin kat, 5 normal kat ve teras kat, B Blok 4 bodrum kat, zemin kat, 7 normal kat ve teras kattan oluşmaktadır.

Bina içerisinde bodrum katlarda otoparklar, ofisler, yaşam alanları, teknik bölümler, fitness salonları, eğitim odaları, kuru temizleme, berber salonu, kuaför salonu, dijital baskı odası, fuaye, seminer odaları, çok amaçlı salon, yemekhane, teknik hacimler, bahçe katı, mescid, şadırvan, bekleme salonları, WC'ler, duşlar, müdür ofisleri, daire başkanlarının ofisleri vb., normal katlarda ise idari birimler, projeksiyon odası, teknik ofisler, amfi, sekreterya, bekleme salonları, daire başkanlarının odaları, müdür ve müdür yardımcılarının odaları, yönetim kurulu başkanı odası, yönetim kurulu başkan yardımcısı odası, kurul üyesi odası, özel kalem ve bekleme odası, toplantı odası, tercüman odaları, mescid, fuaye, satış ofisi, bahçe katları, balkon katları ve kafeteryalar yapılacaktır.

Altyapı ve Çevre Düzenlemesi işleri kapsamında yol, peyzaj, atık su şebeke inşaatı, sert zemin peyzaj ve drenaj işleri, doğalgaz tesisatı inşaatı, içme suyu şebekesi ve yangın suyu inşaatı, yağmur suyu şebeke inşaatı, otomatik sulama sistemi işleri, bitkisel peyzaj işleri, zayıf akım altyapıları ve paratoner tesisatı, elektrik altyapı (A.G-O.G trafo tesisatı), jeneratör ve çevre aydınlatma tesisatı, Telekom altyapı tesisatı yapılacaktır. 

Adres

Proje Fotoğrafları

Menu
İletişim
  • Adres İlkbahar Mah. Galip Erdem Cad.
    621. Sokak No:4 Çankaya/ANKARA
  • E-Posta: info@turyapi.com
  • Telefon: +90 312 442 95 17 - 18
  • Fax: +90 312 442 95 19
İletişim Formu

Copyright © 2014 TURYAPI tüm hakları saklıdır.